Ambassador bij Business Class maart 2022
Zondag 6 maart werd het interview tussen Ambassador Vermogensbeheer en Suze Mens uitgezonden in het programma Business Class op RTL7.
Gastvrouw Suze Mens filmde op locatie op het nieuwe kantoor van Ambassador Vermogensbeheer in Blaricum. Dit monumentale pand met 400 jaar historie is sinds 1 februari jl. de nieuwe huisvesting van het team van Ambassador Vermogensbeheer en Erik Nugteren geeft Suze alle details en een rondleiding.
Vanzelfsprekend werd in het interview ook uitgebreid stilgestaan bij de onrustige beurs vanwege het Rusland – Oekraïne conflict.
Hoe positioneert Ambassador Vermogensbeheer zich in deze onrustige markt?
Erik legt uit dat Ambassador Vermogensbeheer gedeeltelijk winst neemt op een groot aantal titels die hebben geprofiteerd van de crisis. De vrijkomende cash wordt aan het werk gezet in een aantal sectoren en namen die onevenredig zijn afgestraft, zoals het aandeel NN Group. NN Group heeft uitstekende 1e kwartaalcijfers gepresenteerd met een free cashflow van 11%; hetgeen we terug zullen zien in het dividend en de eigen aandeleninkoop.
Klik op de link om de uitzending terug te kijken.
Let op: Beleggen brengt risico’s met zich mee. Uw inleg kan minder waard worden.
De in deze videoboodschap verstrekte informatie is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies en is geen aanbeveling of uitnodiging tot koop of verkoop van enig instrument. De informatie is uitsluitend bedoeld om kennis te maken met de beleggingsvisie van Ambassador. Aan de informatie kunnen geen rechten worden ontleend.