Interesse in het Ambassador Opportunity Fund? Klik hier en blijf op de hoogte.

Ambassador bij Business Class juni 2021

Zondag 13 juni was Ambassador Vermogensbeheer te gast in het programma Business Class op RTL7.

Erik Nugteren besprak het speculatieve karakter van de handel in digitale munten en het grote verschil met Value beleggen waar nog met gezond verstand naar de onderliggende materie gekeken wordt.

Niet alledaagse onderwerpen als de ‘energietransitie paradox’ en centrale banken, die door hun beleid mogelijk achter de rentecurve aan gaan lopen, worden op een eenvoudige manier door Erik toegelicht. Tevens aandacht voor individuele aandelen als Bayer, Vodafone en First Pacific.

Klik op de link om de uitzending terug te kijken.

 

Let op: Beleggen brengt risico’s met zich mee. Uw inleg kan minder waard worden.
De in deze videoboodschap verstrekte informatie is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies en is geen aanbeveling of uitnodiging tot koop of verkoop van enig instrument. De informatie is uitsluitend bedoeld om kennis te maken met de beleggingsvisie van Ambassador. Aan de informatie kunnen geen rechten worden ontleend.

Deel via

Risk comes from not knowing
what you’re doing

Warren Buffett