Beleggen is al van jongs af aan een van mijn grootste passies geweest. Mijn eerste aandelen kocht ik in mijn tienerjaren van mijn salaris uit vakantiewerk. Ik kreeg dusdanig de smaak te pakken dat ik van beleggen mijn werk wilde maken.
In 1998 ben ik dan ook als junior beleggingsadviseur gestart bij ING Bank. Dit was het begin van een carrière als vermogensbeheerder en beleggingsadviseur voornamelijk bij ABN AMRO MeesPierson. In mijn rol als beleggingsadviseur fungeerde ik vooral als sparringpartner voor beleggen in individuele aandelen.
Van nature heb ik altijd een oprechte interesse in mensen en hun achterliggende motieven gehad. Een studie Marketing was daarom voor mij een logische keuze. Ik stel het klantbelang centraal en ik vind een persoonlijke aanpak erg belangrijk. Deze aanpak vind ik terug bij Ambassador Vermogensbeheer.
Advies afgestemd op de wensen van de klant met als doelstelling het behalen van een zo goed mogelijk resultaat zijn voor mij drijfveer om elke dag met plezier mijn werk als Vermogensbeheerder uit te oefenen.
"Someone’s sitting in the shade today, because someone planted a tree a long time ago."